fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Naše práce a výsledky

Chcete vidět důkaz, že naše služby mají výsledky?

Jestliže hledáte správného partnera pro vaše marketingové projekty, pojďme si o tom promluvit. Svěřte se do rukou našich marketingových expertů, kteří předčí vaše představy.

Dlouhodobá spokojenost našich klientů je pro nás klíčová. Naší vizí je neustále optimalizovat a inovovat marketingové aktivity pro naše klienty, abychom tak docílili výrazně zajímavějších výsledků.

Co o nás říkají naši klienti?

Spolupracují s námi roky, měsíce nebo i týdny, ale jedno je spojuje - naše úspěšné kampaně. Zařaďte se mezi naše spokojené klienty.

LUKÁŠ VILD

Obchodní ředitel, HDT
“Spolupráci s PLAVEC MEDIA jsme započali před 6 měsíci a za tu krátkou dobu jsme poznali marketingové možnosti, o kterých jsme do té doby neměli ponětí. Již za první 3 týdny spolupráce na zcela novém produktu naší společnosti přinesla správně zvolená marketingová strategie ze strany PLAVEC MEDIA obrat přes 560tis. Kč, což předčilo naše stanovené cíle. Přestože se ve společnosti považujeme za mladé lidi, nedokážeme již stíhat sledovat zrychlený svět e-commerce. Proto jsme oslovili pana Plavce a jeho tým, který nám svým profesionálním přístupem pomáhá nebýt pozadu a naopak teď jsme o krok napřed :-) Spolupráci s PLAVEC MEDIA můžeme jen doporučit (naší konkurenci ji ale určitě nedoporučujeme…)."

TOMÁŠ KRATOCHVÍL

Ecommerce Manager, NašeDíly.cz
“S Plavec Media spolupracujeme na marketingu eshopu nasedily.cz již od roku 2018. Eshop je zaměřený na prodej náhradních dílů a příslušenství k elektronice různých značek B2B zákazníkům. S marketingem jsme začínali od nuly již ve spolupráci s Plavec Media, je to pro nás neustálý proces učení se, jelikož je naše zákaznická báze relativně úzká a marketing tudíž potřebujeme co nejvíce cílený. Věřím, že díky spolupráci s Janem Plavcem a jeho týmem děláme reklamu lépe než konkurence a nacházíme velmi dobrý poměr cena/výkon. Zároveň se těším na další rozvoj aktivit v rámci naší spolupráce při rozšíření eshopu i o segment B2C. Už abychom začali :)"

TOMÁŠ HUDEC

Majitel, Coffee Source
“Agentura Plavec Media na mě působí profesionálním dojmem. Velký přínos vidím hlavně ve správném nastavení reklam a přesně zacílených kampaních včetně přínosných setkání a rad. Za první kvartál naší spolupráce jsme v ecommerce vzrostli o 60%. Celkově na mě zapůsobilo i to, že po nastavení spolupráce agentura bojuje za svého klienta tak, aby zbytečně neutrácel, staví se na jeho stranu a je schopna správně a efektivně alokovat finanční prostředky. Služby agentury Plavec Media mohu jen doporučit, vše je nastaveno transparentně a jako zákazník tudíž vím, za co přesně platím a jaký je okamžitý finanční přínos naší spolupráce.“

PETR KOŠŤÁL

CEO, La Marzocco Česká republika
“Na spolupráci s panem Plavcem a jeho týmem si cením profesionality a rychlosti řešení všech situací, podnětů a implementování strategií. S Plavec Media spolupracujeme více než rok primárně v oblasti digitálního marketingu, SEO a tvorby našich webových stránek pro B2C i B2B. Dle dosavadních výsledků je znát, že se ve svém oboru agentura opravdu vyzná. Dokáží skvěle zacílit kampaně na naše high-ticket produkty, dobře analyzovat jejich efekt a srozumitelně nám reportovat výsledky. I přes to, že naše odvětví (HORECA) drasticky postihla stávající situace, s Plavec Media jsme marketingově našli cestu k lepším zítřkům. Již dnes mohu říct, že si díky naší spolupráci s Plavec Media značka La Marzocco v České republice výrazně zvýšila povědomí o našich nabízených produktech. Spolupráci s agenturou Plavec Media mohu jen doporučit každé firmě, která čelí opravdové marketingové výzvě.“

RADEK VÍTEK

Spolumajitel, Yes Krabičky
“S Plavec Media jsme navázali spolupráci zhruba před 4 měsíci na základě velice pozitivního doporučení mého letitého kamaráda, který taktéž podniká. S odstupem času můžu říct, že rozhodnutí navázat s Plavec Media spolupráci bylo zlomové pro naši firmu. Na základě dosahovaných cílů stále rozšiřujeme naši spolupráci a navyšujeme budget pro kampaně, díky nímž naše firma roste."
Plavec Media recenze, reference a klient Petr Jindřich obchodní ředitel Baseus

PETR JINDŘICH

Obchodní ředitel, Baseus
"Když k nám do firmy přišla myšlenka realizovat digitální marketing, ihned jsme věděli, že s Plavec Media vsadíme na jistotu. Díky jejich zkušenostem se nám podařilo významně zvednout povědomí o našich značkách v digitálním prostředí - ale i mimo něj. V dnešní době se technologie posouvají mílovými kroky a je potřeba spolupracovat s partnerem, který si udržuje tempo. Na Plavec Media se můžeme plně spolehnout, jejich strategie a postupy se nám osvědčily a pomáhají nám růst."
Plavec Media recenze, reference a klient Simona Sýkorová jednatelka kadeřnictví a holičství Adams Barbershop

SIMONA SÝKOROVÁ

Jednatelka, Adams Barbershop
“Kreativita, spolehlivost, profesionalita, kvalita. Tak bych popsala práci Plavec Media. Dala jsem jim šanci ukázat, co umí a jsem ráda, že jsem se takto rozhodla. Digitální marketing v jejich rukou jenom vzkvétá a oni každým dnem dokazují, že ví, co dělají."
Plavec Media recenze, reference a klient Pavel Robek majitel restaurace Sluneční terasa Tanker

PAVEL ROBEK

Majitel, Sluneční Terasa T-Anker
“Jedna z věcí, které si na agentuře Plavec Media nejvíce cením, je jejich ochota věnovat svým klientům 100 % péče a jejich profesionální přístup, v dnešní době, považuji za jedinečné plus. Svoji práci odvádí kvalitně a zvláště si cením jejich kreativního přístupu k práci."

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

© 2014-2021 Plavec Media s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

TOP