fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Instagram představuje Reels – znamená to konec pro TikTok?

Instagram Reels – krátká 15-sekundová videa, díky kterým mohou uživatelé upustit uzdu své fantazii a vytvořit tak zajímavý, kreativní obsah. Slouží stejně dobře pro zábavu, tak i pro budování rozsáhlejšího a rozmanitěšího publika.

Není tajemstvím, že valná část mladé generace používá Instagram až adiktivním způsobem. Ihned po probuzení scrollují svým feedem a takto prakticky startují své ráno a končí své večeři. V tomto článku si rozebereme, zda má Instagram tak obrovský potenciál adaptovat prvky aplikace TikTok s novinkou Reels, stejně jako se mu to podařilo se Snapchatem ve formě Instagram Stories.

Již nějakou dobu je mezi mladými na první příčce TikTok – aplikace, kde mladí točí zábavná videa v rozmanitých podobách. Velice oblíbené jsou tzv. virální tance, challenges a někteří influenceři si zde vytvořili stejně silnou komunitu jako někteří youtubeři formou daily vlogů.

Fantazii se na TikToku meze nekladou, možnosti jsou nekonečně.

A nově tomu je stejně na Instagramu.

Není divu, že se Instagram rozhodl tuto příležitost využít i pro svůj prospěch a nabídnout tak uživatelům to, co si skutečně žádají. Reels si můžete zobrazit ve feedu, explore nebo také v záložce na profilech, kteří již publikovali nějaký Reel.

Zkuste si to také a pošlete nám vaše kreativní výtvory do DM našeho firemního Instagramu @PlavecMedia.

I když aktuálně prochází TikTok kontroverzí v USA a dalších státech, věříme, že jeho fungování nekončí a bude probíhat ve stejné paralele s Instagramem, jako do dnes funguje Snapchat.

Oficiální prohlášení Instagramu k představení Reels naleznete zde.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TOP