fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Poznejte nás blíž

Po více než 7 letech zkušeností již víme, jak Vám pomoci

Jsme full service digitální agentura založena v roce 2014. Našim klientům přinášíme prémiové obchodní výsledky prostřednictvím digitálního marketingu, do které můžeme zahrnout služby social media marketingu, PPC, content production, influencer marketingu a všeho mezi tím.

Kreativita, slovo, které nás spojuje napříč celým týmem. Výzvy jsou nám vlastní a orientace na výsledky klíčová. Jediné, co za sebe necháváme mluvit, jsou naše výsledky a úspěšné kampaně našich klientů. Nespokojíme se s průměrem, míříme vysoko.

Plavec Media digitální agentura v Praze zasedací místnost v kancelářích

Profesionálové s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy.

Náš početný tým marketingových expertů vám zvládne nabídnout 360° pokrytí všech distribučních kanálů. V Plavec Media se setkáte s řadou specialistů, mezi které řadíme zejména, PPC specialisty, kreativce, copywritery, SEO konzultanty, web developery, account managery a další odborníky. Vyhovující kapacity pro vaše marketingové projekty jsou pro nás standardem.

Něco málo

o zakladateli

Každá velká stavba musí stát na pevných základech, a proto jsme si do čela zvolili tyto odborníky, abychom tak docílili prvotřídního servisu pro naše klienty.

Jan Plavec CEO a majitel Plavec Media v pražských kancelářích

Jan Plavec

CEO & Majitel

Jan Plavec založil vlastní marketingovou agenturu Plavec Media v roce 2014 s cílem vybudovat stabilní agenturu, která bude svým klientům poskytovat revoluční kampaně a marketingové služby. Pro klienty je k dispozici 24/7, jeho pracovní nasazení je dle našich klientů neuvěřitelné, nevadí mu pracovat o víkendech nebo dlouho do noci.

Našim klientům nabízí to nejlepší z toho, co se za dobu svého působení v marketingovém světě naučil a díky tomu dosahuje odpovídajících výsledků. Nebojí se náročných výzev, které mu klienti předkládají, jelikož jak sám říká, to jsou ty nejlepší příležitosti, jak se posunout vpřed. A i přesto, že si ve svém životě prošel kontroverzí a dílčími neúspěchy, nenechal se odradit, a vede agenturu k dalším a dalším úspěchům. Ve volném čase se věnuje sportům, technologiím, hudbě, vědě a vzdělávání.

Naše kanceláře.

Pražské prostory Visionary jsou vhodným místem pro sídlo agentury Plavec Media. Budova byla navržena uznávaným architektem Jakubem Ciglerem a nachází se v nejrychleji se měnící části hlavního města České republiky. Certifikáty LEED a WELL potvrzují starost a péči o životní prostředí. Výjimečnost budovy doplňuje běžecká dráha na střeše, multifunkční sportovní hřiště a další vybavení, které jsou také příjemným benefitem pro naše zaměstnance.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

© 2014-2021 Plavec Media s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

TOP