fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Plavec Media musí být u vody – navštivte nás v Holešovických kancelářích

Ne nadarmo se říká, že okolí, které vás obklopuje definuje to, jakým se stanete. Stejně tak jako na nás mají vliv lidé z našeho blízkého okolí, tak i prostředí, ve kterém se denně nacházíme určuje to, jak se cítíme, jakou máme náladu a jak moc produktivní jsme.

Nečekali jsme již ani chvíli a hned od 1. 6. 2020, kdy se opatření proti koronaviru začali uvolňovat, jsme se přestěhovali do luxusních prostor Holešovických kanceláří, abychom nejenom motivovali naše zaměstnance plným servisem, občerstvením, vybavenými kanceláři, běžeckou dráhou na střeše budovy, ale hlavně abychom mohli především našim klientům nabídnout i při našich schůzkách servis a pohodlí, který si zaslouží.

Nemluvě o tom, že Plavec Media již z principu musí být blízko vody, o tom není nutné ani dlouze diskutovat. Zkrátka a dobře, nádherné prostory u vody a plnohodnotný servis pro naše klienty na nové lukrativní adrese v budově oceněné několika cenami za ekologii.

Přijďte za námi probrat marketing pro váš business u lahodné kávy s nádherným výhledem na celou Prahu!

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TOP