fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Plavec Media se stalo hrdým partnerem největšího psího festivalu v ČR

Léto ve znamení festivalů nám situace sice neumožnila, nicméně ne všechny akce byly naštěstí zrušeny. Například DOGFEST, který ocení každý milovník čtyřnohých mazlíčků, se konat bude, a to ve veliké parádě!

Největší psí festival v ČR pro milovníky psů, psy a pejskaře, DOGFEST, proběhne 28.- 29. Srpna 2020. Místo konání akce: Praha – Letňany (Beranových 667, Praha 9) – Pá 15:00 – 20:00 | So 12:00 – 19:00.

A na co se můžete na festivalovém víkendu těšit? Na dny plné zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit například na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení nebo srazy plemen. Nudit se nebudou ani malí návštěvníci. Vydat se mohou na pohádkovou venčící stezku, nebo si zatančit s psími maskoty.

A proč se vůbec o této akci zmiňujeme? Chceme s velkým potěšením oznámit, že jsme se stali významnými partnery DOGFEST 2020! Plavec Media se díky svému dlouholetému ověřenému know-how v oboru marketingu, svým zkušenostem a kreativitě připojilo mezi partnery, kteří obrovský psí festival podpoří.

Je nám ctí, že můžeme být součástí festivalu a zažít tak spolu s návštěvníky nezapomenutelný víkend plný zábavy, her a soutěží. Těšíme se na všechny účastníky a naše klienty a věříme, že si z akce odnesete spoustu skvělých zážitků – packu na to.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TOP