fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Plavec Media web v novém kabátu

Inovace je nám vlastní, proto jsme se rozhodli převléknout náš Plavec Media web do nového kabátu. Někomu by tento krok mohl připadat zbytečný, přece jenom informace obsažené na starší verzi webu byly pro klienty více než dostačující, ale stát na místě a nikam se neposouvat – to není nic pro nás. Využili jsme tedy doby, kdy nás všechny ochromila pandemie koronaviru a pustili jsme se do renovace.

Přidali jsme pár nových sekcí, kde se například můžete dozvědět bližší informace o službách, které poskytujeme, dále se na novém webu objevila i sekce, ve které můžete blíže nahlédnout do našich kanceláří, do kterých jsme se nedávno nastěhovali a navíc celý Plavec Media web prošel kompletním redesignem, kde jsme využili to, co nám moderní technologie dovolí. Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré – koronavirus pro nás místo úpadku znamenal příležitost. Věříme, že jsme ji využili na maximum.

Přáli byste si poradit s marketingem pro vaše podnikání? Na našem webu si s námi nyní můžete rychle a jednoduše sjednat schůzku.

Přijďte se přesvědčit sami, že pověstná agentura Plavec Media, která v minulosti prošla určitou dávkou kontroverze, je nyní upgradovaná společnost, která vám má skutečně co nabídnout.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TOP