Plavec Media web v novém kabátu

Inovace je nám vlastní, proto jsme se rozhodli převléknout náš Plavec Media web do nového kabátu. Někomu by tento krok mohl připadat zbytečný, přece jenom informace obsažené na starší verzi webu byly pro klienty více než dostačující, ale stát na místě a nikam se neposouvat – to není nic pro nás. Využili jsme tedy doby, kdy nás všechny ochromila pandemie koronaviru a pustili jsme se do renovace.
Přidali jsme pár nových sekcí, kde se například můžete dozvědět bližší informace o službách, které poskytujeme, dále se na novém webu objevila i sekce, ve které můžete blíže nahlédnout do našich kanceláří, do kterých jsme se nedávno nastěhovali a navíc celý Plavec Media web prošel kompletním redesignem, kde jsme využili to, co nám moderní technologie dovolí. Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré – koronavirus pro nás místo úpadku znamenal příležitost. Věříme, že jsme ji využili na maximum.

Přáli byste si poradit s marketingem pro vaše podnikání? Na našem webu si s námi nyní můžete rychle a jednoduše sjednat schůzku.
Přijďte se přesvědčit sami, že pověstná agentura Plavec Media, která v minulosti prošla určitou dávkou kontroverze, je nyní upgradovaná společnost, která vám má skutečně co nabídnout.