fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Přehled našich služeb

Komplexní strategie

Provázíme společnosti světem digitální komunikace na základě ověřených strategií. Vytváříme marketingové kampaně, které mají opravdový dopad na vaši cílovou skupinu.

Výkonnostní PPC

Management vašich reklamních kampaní orientovaný na výsledek. Postaráme se o vaši vizibilitu v rámci Google, Facebook, Instagram, Seznam a další platformy.

Sociální sítě

Správa vašich sociálních sítí s cílem zaujmou vaše publikum. Zaštítíme 360° servis platforem: Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Twitter či jiné.

Influencer marketing

Propojíme vaši kampaň s těmi správnými influencery a celebritami. Náš repertoár je rozmanitý od sportovců přes fitness a fashion&beauty až po gaming a hudebníky.

Content production

Kreativní obsah je základním stavebním kamenem ve hře o zaujetí pozornosti vaší cílové skupiny. Naši kreativci pro vás mají to pravé.

Vývoj webů

Naši web developeři a UX designeři pro vaši společnost vytvoří e-shop či web, na kterém můžete hrdě prezentovat své produkty nebo služby.

E-mail marketing

Díky našemu řešení neskončíte v nepřečtené poště nebo spamu. Poskytneme vám solidní e-mail marketingovou strategii vč. segmentace publik a prvotřídní kreativy.

SEO

Přejete si, aby vás lidé našli na prvních příčkách ve vyhledávání na Google a Seznamu? Díky našim ověřeným praktikám se na tato místa můžete skutečně zařadit.

Průzkum & Analytika

Dnešní doba se v marketingovém odvětví bez dat neobejde. Proto se naše kroky řídí daty jako nikdy dřív. Prostřednictvím těchto dat vytváříme kampaně vedoucí k úspěchu.

Získejte váš detailní media plán a cost-effective výsledky ihned.

V Plavec Media jsme připraveni i na ty nejnáročnější klienty. Přáli byste si, abychom dojeli za vámi nebo se raději zastavíte podívat, jak to funguje u nás? Vezmeme vás do zasedací místnosti nebo probereme váš projekt nad šálkem kávy v lobby s privátní kavárnou či se můžeme usadit na prosluněné terase. Detailní profesionální media plán a koncept kampaně vám zvládneme odprezentovat kdekoliv, jelikož si stojíme za kvalitou naší práce.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

© 2014-2021 Plavec Media s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

TOP