fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Sociální sítě

Sdílejte svůj jedinečný
příběh značky

Hledáte efektivní způsob, jak zvýšit povědomí o vaší značce, počet nových zákazníků nebo návštěvy na webu? Pak by vaše společnost měla být na sociálních sítích! Pro naše klienty spravujeme účty, reklamy a publika na sociálních sítích Facebook, Instagram, Youtube, TikTok, LinkedIn,Twitter, Snapchat či Pinterest.

Na této stránce se dočtete, jakým způsobem pomáháme našim klientům maximalizovat potenciál příležitostí, které jim prostředí sociálních sítí nabízí. Vybudujte s námi silnou přítomnost vaší značky na sociálních sítích.

Social Media Management

Poskytujeme pro naše klienty ověřené strategie a management jednotlivých platforem na sociálních sítích jako jsou: Facebook, Instagram, Youtube, TikTok a další.

Social Media Creative

Produkce obsahu u nás začíná unikátním konceptem. Následně naši kreativní specialisté převedou myšlenku do hmatatelné podoby. V návaznosti dáme obsahu smysl v rámci ucelené strategie.

Social Media Advertising

Správa brand a performance reklamních kampaní na sociálních sítích Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn a TikTok včetně segmentace, automatizace a pravidelné optimalizace.

Jak mohou sociální sítě
pomoct vašemu byznysu?

Sociální sítě v dnešním světě

Sociální sítě vzaly od svého původního vzniku svět útokem. Počet uživatelů sociálních sítí vzrostl až na více než 4 miliardy uživatelů. Lidé mají v průměru 8 účtů na sociálních sítích a chatovacích aplikacích - a nemají je jen nainstalované, aktivně je používají!

Způsob, jakým lidé používají sociální sítě, se také změnil! Původně byly vytvořeny jako způsob, jak mohou přátelé a rodina vzájemně komunikovat a socializovat se online, ale sociální sítě se staly mnohem víc než tím. V dnešním světě stále primárním využitím zůstává interakce s přáteli a rodinou, ale je to také obrovská příležitost pro firmy jako je ta vaše propojit se se spotřebitele. Nedávné statistiky mluví samy za sebe: 71% spotřebitelů, kteří měli pozitivní zkušenost se značkou na sociálních sítích, ji pravděpodobněji doporučilo svým přátelům a 21% spotřebitelů pravděpodobněji nakupuje od značek, se kterými mohou na sociálních sítích komunikovat.

Pokud tedy jako firma chcete využít plného potenciálu, který vám sociální sítě mohou nabídnou, musíte pochopit, že jsou v jádru místem, kde se lidé mohou a chtějí spojit s přáteli, rodinou a značkami. A jelikož sociální sítě a jejich váha v marketingovém mixu stále rostou raketovým tempem, využijte toho pro své podnikání a spojte se s námi.

Co je social media marketing?

Social media marketing aneb marketing na sociálních sítích je využívání sociálních sítí firmy ke zvýšení povědomí o značce, budování fanoušků online, růstu návštěvnosti webových stránek a v konečném důsledku ke zvýšení prodeje. Social media marketing dává malým a středním podnikům možnost prosadit svou značku v online prostředí na jednotlivých platformách, kde se již jejich cílové publikum nachází.

Všechno to zní báječně, že? Kde tedy začít? Některé ze sociálních sítí, které k marketingu pro naše klienty používáme, jsou například Facebook, Instagram, Youtube, TikTok Twitter, LinkedIn, Snapchat či Pinterest.

Způsob, jakým pro naše klienty vybíráme jednotlivé platformy, které začleníme do naší komunikace vychází z cílových skupin a obchodních a marketingových cílů našich klientů a čeho bychom chtěli s klientem v rámci marketingu na sociálních sítích dosáhnout.

Jak může social media marketing pomoct vaší firmě?

Přemýšlejte o tom, kolik lidí používá sociální sítě na denní bázi. Vzhledem k tomu, jak rychle sociální sítě stále rostou a nové platformy pravidelně vznikají, na těchto platformách najdete značnou část svého cílového publika.

Skrz marketing na sociálních sítích vám pomůžeme umístit strategický obsah a reklamy přímo na míru vašim zákazníkům na místo, kde již dnes tráví spoustu času. To vaší firmě poskytuje skutečně smysluplné, měřitelné a cílené oslovení vašich zákazníků.

Když efektivně využijete marketingu na sociálních sítích, maximalizujete tak povědomí o vaší značce, návštěvnost na webu a konverze. Co jsou to konverze? Konverze mohou být nákupy na webu, vyplněný formulář pro zájemce o vaše produkty či služby nebo cokoliv jiného, co považujete za hodnotnou akci na vašem webu.

Proto když pracujeme s našimi klienty, vždy je nejprve důležité určit, jaké jsou marketingové a obchodní cíle, abychom mohli vytvořit relevantní media plán na míru a definované cíle mohli plnit.

Kterým značkách jsme již pomohli se sociálními sítěmi

Jestliže hledáte správného partnera pro vaše marketingové projekty, pojďme si o tom promluvit. Svěřte se do rukou našich marketingových expertů, kteří předčí vaše představy.

Dlouhodobá spokojenost našich klientů je pro nás klíčová. Naší vizí je neustále optimalizovat a inovovat marketingové aktivity pro naše klienty, abychom tak docílili výrazně zajímavějších výsledků.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru

© 2014-2021 Plavec Media s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

TOP