fbpx
×

PODPORA

JAK POPTAT SLUŽBY AGENTURY PLAVEC MEDIA

1Klikněte na „Poptat služby“
2Vyplňte poptávku
3Ozveme se vám zpět

Pokud vám nejde vyplnit či odeslat formulář, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle +420 602 10 82 10 nebo na e-mailové adrese obchod@plavecmedia.cz Děkujeme vám!

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 8:00 – 19:00
So 9:00 – 17:00
Neděle po vzájemné domluvě.

Začali jsme v Plavec Media odměňovat klienty za věrnost

Jedním z našich prioritních cílů je péče o naše klienty. Proto je nám ctí, že můžeme dát tento respekt najevo a odměnit naše klienty nevšedními pozornostmi. Začali jsme tedy v Plavec Media odměňovat klienty za věrnost.

Dlouho jsme přemýšleli, jak bychom mohli s našimi klienty oslavit výročí naší spolupráce. Vzhledem k tomu, že každý klient potřebuje nejenom individuální media plán, ale i na míru ušité ocenění, každý dárek od nás je pro klienta originální.

Jedna z příležitostí, která se nám dnes naskytla, bylo při oslavě roční spolupráce s naším spokojeným klientem, kterému tvoříme komunikaci pro jeho společnost, která se zabývá účetními službami.

Máme radost, že naše práce pomáhá dosahovat business cílů našich klientů a že jsou s naším týmem dlouhodobě spokojeni. Dlouhodobá kooperace s našimi klienty je přesně to, co má pro nás tu nejvyšší prioritu.

Chcete profesionální marketingové řešení? Pojďme si o tom promluvit.

Obraťte se na nás a společně sestavíme úspěšnou strategii pro váš digitální marketing. Vyplňte formulář a my se vám obratem následující pracovní den ozveme s návrhem schůzky nebo případně telefonátu.

Další variantou jak je možné se s námi spojit je telefonicky na čísle +420 602 10 82 10 nebo e-mailem obchod@plavecmedia.cz Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TOP